Wakacje pod namiotem

FEMI PLEASURE

Wybierasz się nad morze, chcesz spędzić urlop blisko natury, z dala od wszelkich luksusów? Marzą Ci się wakacje pod namiotem? Spiwór albo karimata gdy na dworze skwar zamiast wygodnego łóżka w pięciogwiadkowym hotelu, bułka z pasztetem przyrzadzona pod gołym niebiem zamiast dwudaniowego obiadu – to uroki wakacji na polu namiotowym. Jest to sposób na tani, ale za to pełen atrakcji urlop.

Jeśli nie straszne są ci komary i letnie burze po całodniowym skwarze weź ekwipunek pod pachę i podróżuj, w ten sposób możesz zwiedzić całe polskie wybrzeże nie wydając więc niż byś zapłacił za pięciodniowy pobyt w prywatnej kwaterze. W każdej miejscowości nad morzem jest przynajmniej jedno pole namiotowe, które oferuje wspólne łazienki i kuchnie, gdzie będziesz mógł w warunkach polowych przyrządzić posiłek.

Znajomości zawiązane podczas wakacji pod namiotem mogą przekszałcić się w długoletnie przyjaźnie. A kto wie, być może znajdzie się też kompan do dalszych przygód, który tak jak ty lubi spędzać noce pod gołym niebiem.