Z którym biurem podróży najbezpieczniej jechać na wakacje all inclusive?

Jeżeli wczasy all inclusive mamy w zwyczaju zamawiać za pośrednictwem biur podróży, warto wcześniej zorientować się, które z nich są sprawdzone i najbardziej godne zaufania.

Według specjalnego rankingu, na pierwszym miejscu od wielu lat niezmiennie utrzymuje się Itaka (najbogatsze biuro podróży), a tuż za nią plasuje się Ecco Holiday (najbardziej bezpieczne biuro podróży).

Jadąc na wakacje z tymi biurami możemy być spokojni o to, czy na miejscu zastaniemy dokładnie to, czego się spodziewaliśmy.

Dotyczy to również zagadnienia oferty all inclusive, która już nieraz okazała się mieć nieco inny charakter, niż by to wynikało z opisu na stronie internetowej.

Jadąc z zaufanym biurem podróży, mamy bowiem pewność, że wybrana przez nas oferta została wcześniej dokładnie sprawdzona, zaś sami pracownicy biura chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie, rozwieją wątpliwości i doradzą.

Poza wymienionymi, godnymi polecenia biurami podróży, warto zwrócić też uwagę na Rainbow Tour oraz TUI Poland, które zaraz po Itace osiągają największe zyski ze swojej działalności turystycznej.