Hotel dla zwierząt

Obecne oferty all inclusive nie są już dedykowane tylko i wyłącznie ludziom. Okazuje się bowiem, że z roku na rok tworzy się coraz więcej luksusowych lokali dla…zwierząt, szczególnie zaś dla psów.

www.dwmorskieoko.pl

Właściciele mogą spokojnie zostawić tam swoje pupile i być spokojni o to, że będą one tam miały jak najlepszą opiekę. Popularny staje się ostatnio trend tworzenia psich hoteli, które zapewniają zwierzakom smakowity pokarm najlepszej jakości, wygodne legowisko do spania, wyprowadzenie na długi spacer tyle razy w ciągu dnia, ile tylko pies tego wymaga.

Poza tym pobyt uwzględnia zabawy, dzięki którym zwierzak będzie całkowicie spokojny i zrelaksowany, a także różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, od kąpania i traktowania psiej sierści odpowiednimi kosmetykami, tak by nabrała zdrowego, jedwabistego połysku, aż po strzyżenie, przycinanie pazurów i ubieranie w różne wymyślne i ozdobne psie wdzianka. Jak widać pobyt w hotelu dla zwierząt to oferta all inclusive z prawdziwego zdarzenia.

Trzeba przyznać, że pomysł może wydawać się nieco ekstrawagancki, a dla niektórych nawet oburzający. Z drugiej jednak strony, wyraźnie widać, że na tego rodzaju usługi jest popyt rynkowy.